Jazda Konna

Zapraszamy na naukę jazdy konnej prowadzoną przez instruktorów:

Grzegorza Twardowskiego tel. 608 456 364
oraz
Artura Gołębiewskiego tel. 601 159 800

W poniedziałki jazdy konne nie odbywają się.

Oferujemy:


OPROWADZANIE
to forma jazdy dla najmłodszych, pierwszy kontakt z koniem, dzięki któremu dzieci nabierają odwagi do zwierzęcia i uczą się podstawowych zasad postępowania z nim.


JAZDA DLA POCZĄTKUJĄCYCH Podczas jazdy na lonży koń prowadzony jest po okręgu na specjalnej kilkumetrowej linie (lonży), której drugi koniec trzyma instruktor i kontroluje nią konia, tak by osoba ucząca się podstaw jazdy konnej skoncentrowała się na ćwiczeniach równowagi, utrzymania prawidłowej postawy.


JAZDA DLA ZAAWANSOWANYCH to jazda dla osób, które miały już styczność z jazdą konną i samodzielnie potrafią poruszać się na koniu.

JAZDA W TERENIE to alternatywa wyłącznie dla osób zaawansowanych, aczkolwiek najprzyjemniejsza forma spędzania czasu na końskim grzbiecie.

JAZDA SKOKOWA to jazda wyłącznie dla osób zaawansowanych, nauka pierwszych skoków prowadzone przez instruktora sportu – Grzegorza Twardowskiego.

 

 

CENNIK obowiązujący od 01.01.2018r. :

 

Rodzaj jazdy Cena
Jazda dla początkujących/30min/
30.00zł
Jazda dla zaawansowanych/45min/ 40.00zł
Jazda w terenie/60min/ 45.00zł
Jazda skokowa/60min/-trener Grzegorz Twardowski


Oprowadzanie na koniu  /20min/

 

50.00zł

 

20.00zł.

 

Płatne u instruktora.

 

  • Każda osoba uczestnicząca w jazdach rekreacyjnych na TRW „Miłosna” obowiązana jest podpisać oświadczenie, a od osób niepełnoletnich wymaga się zgody rodziców.
  • Druki do pobrania.

Osoby pełnoletnie:

Oświadczenie

Osoby niepełnoletnie:

Zgoda rodzica